Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jo.
Është emri yt Jo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza, Jessica
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Jo, Lili, Lila, Lil
Emrat e vëllezërve:Henrik, Dion, Mathew, Ansi, Renald, Jetmir, Zija, Arlind, Ersi, Harli, Ardenis, Klevis, Kian, Matin, Egzon, Miran, Rey, Kaan, Adhurim, Amar, Bjorn, Altin, Ervis, Gzim, Elian, Erion, Enis, Rian, Faton, Dilan Më shumë emra
Emrat e motrave:Elsa, Kejsi, Alesia, Amina, Leonita, Gresa, Brunhilda, Elona, Antea, Donika, Alina, Emanuela, Erita, Rinesa, Erza, Amra, Rita, Gerta, Vanessa, Jonila, Brisilda, Fjolla, Ajlin, Maya, Erinda, Jetmira, Matilda, Aleyna, Orhidea, Sibel Më shumë emra
Facebook:

+/- 308065 Jo's në Facebook. Pozicioni #366
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 2 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 2 shkronja - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga Jo


Bleona ( 17 vjeç) 2016-06-18
Emri im e ka origjinen nga japonia dhe ka kuptime te medha per mua ,
cdo njeri duhet te ndihet krenar me emrin e tij
Jo ( 2 vjeç) 2017-08-31
Dua te di kuptimin e emrit care domethënie ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jo? Voto për emrin tënd