Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabra

Është emri yt Sabra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Spyro, Saber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sapphire, Sifra, Sephora, Sapphira, Saphir, Sappir
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6485 Sabra's në Facebook. Pozicioni #8326
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga SabraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabra? Voto për emrin tënd