Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sibora

Është emri yt Sibora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Spyro, Saber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Safira, Sapphire, Sifra, Sabra, Sephora, Sapphira, Saphir, Sappir
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Bora, Sib, Simb, Sibi
Emrat e vëllezërve:Klevis, Hysen, Ixheni
Emrat e motrave:Vlera, Fjona
Facebook:

+/- 180 Sibora's në Facebook. Pozicioni #117477
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Sibora


Sibora ( 15 vjeç) 2016-12-29
Emer i mir
Sibora ( 39 vjeç) 2017-07-01
Eshte shume i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sibora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sibora? Voto për emrin tënd