Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bledar

Është emri yt Bledar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Balder, Bhaltair, Balter, Baldhere, Buldra, Baldur, Balahadra, Bilal Tahir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baldiri, Bladier, Balthiare
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Bledi, Ledi, Bled, Kuba, Ari, Romeo, Bedo, Maqedonsi, Maqa, Rusi, Bush
Emrat e vëllezërve:Eduart, Gentjan, Klodian
Emrat e motrave:Blerina, Anita, Saemira, Wardah, Nertila
Facebook:

+/- 2180 Bledar's në Facebook. Pozicioni #19306
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të shkruar emrat e djalë - Vështirë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Bledar


Bledar ( 32 vjeç) 2015-12-26
ble dhe Ar
Bledar ( 14 vjeç) 2016-12-01
Emer I bukur
Bledar ( 47 vjeç) 2017-07-29
Kam lexuar dicka per disa studiues
Te gjuhes ilire ku thuhej se domethenia e kuptimit te emrit Bledar nuk eshte (bletar ) si e kemi ditur por dicka me kuptimin e nje personi te gjakatosur ....B behet V ne disa raste te fjaleve dhe D ne T Ku BLED shkruhej edhe VLET

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bledar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bledar? Voto për emrin tënd