Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balder

Është emri yt Balder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Baldur
Djem me tinguj të ngjashëm:Bledar, Bhaltair, Balter, Baldhere, Buldra, Baldur, Balahadra, Bilal Tahir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baldiri, Bladier, Balthiare
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Balder's në Facebook. Pozicioni #96434
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BalderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balder? Voto për emrin tënd