Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Mirë se vini në emra-bebesh.ʍ.com!
Këtu ju do të gjeni informacione interesante në lidhje me mbi 100.000 emra! Të tilla si kuptimi, origjina dhe popullariteti i emrit tuaj.
A jeni duke kërkuar për një emër të bukur për fëmijën tuaj? Atëherë ky është vendi i duhur. emra-bebesh.ʍ.com është websajti më i plotë i emrave te bebeve në botë!

Browse names by letter

A
Komentet e fundit
Ansidje
Emri Ansi ka ardhur nga bashkimi i shkronjave te 3 pjesetareve te familjes, dua te di kuptimin e sakte te ketij emri.
Desara 9-07
Me pelqen shum
Melisa 9-07
Thjesht jam vajz e mir
Livio 9-07
shumeeee
Ajana 9-07
Jo
Mert 9-07
Trim..burreror si vete emri mbretttttt
Altin 9-07
Qfar kuptimi ka emri altina
Antoneta 8-07
Shum emer I bukur
Jonida 7-07
Emri më i bukur në botë
Valmira 7-07
Mua më pelqen emri im .
Nuk do ta ndërroja emrin tim asnjehere sepse këtë emer ma kan dhenë Babi dhe Mami dhe ata nuk jan më ne jetë .
Thjesht mos u bej pishman për emrin tend nuk ka rendsi emri ne këtë jetë .
E rendësishme është te jesh : Krenare , jo mendjemadhe , e respektushme , e dashur , ndihmuese.
Unë edhe po te isha prap e vogel nuk do te behesha pishman asnjehere per emrin qe kamë eshte nje emer qe nuk del asnjehere nga Moda☺️
Nje pershendetje per ju .
Mirupafshim .
Elisa 7-07
Zoti eshte betuar
Ester 6-07
Une e pelqej shume emrin tim .
Laurent 6-07
Emri im me pelqen shume dhe jam shume e kenaqur qe me kan vene kete emer
Said 6-07
Emri im esht i mrekullueshem per mendimin tim
Olta 5-07
emer fantastik
Ajna 5-07
eshte emer shum i bukur
Liridona 4-07
Thjesht emër patriotik
Megi 4-07
Me pelqen emri im , eshte nje emer i thjeshte dhe i shqiptueshem...Faleminderit tezja per emrin
Megi 4-07
Me pelqen emri im , eshte nje emer i thjeshte dhe i shqiptueshem...Faleminderit tezja per emrin
Elsa 4-07
me pelqen
Jetmira 3-07
Me pelqen Sepse ka brenda fjalen me te rendesishm Jet
Fatjona 3-07
Super emer sepse gezoj emrin e vellait qe me ka vdekur i vogel
Kerensa 2-07
Esht yll bote
Redi 1-07
cfar domethenie ka ky emri im prej nga vje plako
Ajna30-06
Me pelqen
Jara30-06
e pelqej shume emrin
Emir30-06
Mu me pelqen emri im por se di kuptimin mund te ma thot kush
Natalia29-06
JO ME PELQEN SHUME SEPSE DO TE THOT DIÇKA E ARTE
Emir29-06
Emri im ka kuptim, te plote qe do te thote: e, sinqerte
Erdi28-06
Po kam degjuar se ka kuptim te keq a esht e vertet
Gresa28-06
Aleksandra26-06
Jam shume e kenaqur me emrin tim
Alketa25-06
nuk e di cfar dmthemje ka emri im dhe po kerekoj shum per demthenjen e emrit tim nese dikush e di a mund ta ma thot une kam ifermacione qe vetem emri im eshte ilr
Albiona24-06
Qfare kuptimi ka emri im
Ronika24-06
Nuk me pelqen dhe aq sepse sja di as kuptimin!
Roxhensa23-06
Emri im esht super
Anxhela23-06
Me pelqen shume dhe preardhja e tij .
Erva23-06
Po kam emri im me dujet emri me i mire ne bote
Klea22-06
Mua me pelqen shum emri qe kam
Kushtrim21-06
Duha te me ndihmosh oer psedonimin e emrit Kushtrim