Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jetmir

Është emri yt Jetmir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jezdimir, Jadnir, Jose Edmar, Jitu Meher
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jetmira, Jyoti Mourya, Jetmire, Judy Marie, Judymar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jeti, Miri, Mili, Mir, Jet
Emrat e vëllezërve:Naim, Bekim, Blerim, Samir, Fatjan
Emrat e motrave:Jetmira, Sara, Erza, Jona, Dea, Mirjeta, Egzona, Feride, Vahide, Florina, Shqipe, Natasha, Mbaresa, Fjolla, Bleona
Facebook:

+/- 2070 Jetmir's në Facebook. Pozicioni #20009
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Vështirë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Jetmir


Jetmir ( 13 vjeç) 2016-11-23
Emri im eshte i mrekullueshem
Jetmir ( 32 vjeç) 2018-01-26
Me pelqen sepse kam emer shqipetar dhe me kuptim
Jetmir ( 26 vjeç) 2018-10-10
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jetmir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jetmir? Voto për emrin tënd