Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mirjeta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mirjeta.
Është emri yt Mirjeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirsad, Margit, Mersid, Marcita, Mirzet, Murshid, Murchadh, Marchaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marjeta, Mercede, Mirsada, Margita, Mariquita, Margot, Marjette, Morisette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Jeta, Jo, Leta, Mili, Eta, Mile, 1, Jetmira, Po, Milagro, Leba
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Lulzim, Behar, Andi, Meriton, Ergys, Vilson, Hekuran, Ardian, Ramush, Ardit, Mirsad, Lavdim, Mendrit, Endrit, Ilir, Bajram, Arbnot, Muhamed, Samed, Timi, Haxhi, Mensur, Besnik, Valdet, Besmir, Jetmir
Emrat e motrave:Arjeta, Mejrem, Nuk Kam, Mimoza, Merita, Mihrije, Adrijana, Arbesa, Ramize, Marigona, Zoja, Hatixhw, Hava, Arijeta, Shkurte, Donjeta, Rae, Mergime, Merlinda, Fexhrie, Blerta, Arta, Adelina, Lindjana, Jetmira, Leonora, Oligerta, Lorina, Aishe, Jetmire Më shumë emra
Facebook:

+/- 750 Mirjeta's në Facebook. Pozicioni #42184
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Mirjeta


Mirjeta ( 28 vjeç) 2015-12-23
Dua ta di kuptimin e emrit tim qka do thot eshte me feje apo qfare
Mirjeta ( 106 vjeç) 2016-01-11
i mir
Mirjeta ( 40 vjeç) 2016-01-28
Kuptim in ju lutem
Mirjeta ( 21 vjeç) 2016-06-27
Mpelqen shum
Mirjeta ( 20 vjeç) 2016-07-26
jo
Mirjeta ( 20 vjeç) 2016-07-26
jo
Mirjeta ( 20 vjeç) 2016-07-26
jo
Mirjeta ( 20 vjeç) 2016-07-26
jo
Mirjeta ( 20 vjeç) 2016-07-26
jo
Mirjeta ( 19 vjeç) 2016-10-15
une mendoj se emri im eshte i bukur por nuk e di sa ju pelqen te tjerve
Mirjeta ( 24 vjeç) 2017-03-24
Jo
Mirjeta ( 23 vjeç) 2017-03-29
Mendoj se me pas ni jet te mir
Mirjeta ( 24 vjeç) 2017-06-15
Jo
Mirjeta 2018-02-03
Shum i keq
Mirjeta ( 25 vjeç) 2018-10-09
Me pelqen emri shum por cili esht simboli i ketij emri
Mirjeta ( 25 vjeç) 2018-10-09
Me pelqen emri shum por cili esht simboli i ketij emri
Mirjeta ( 17 vjeç) 2018-10-25
Me pelqenn
Mirjeta 2018-11-29
Emri im ne franc shqiptohet mizheta shqiptimi eshte pakez I veshtir per vende tjera
Mirjeta ( 18 vjeç) 2019-01-05
Emri im me pelqen Po domethenjej nuk ja di me pëlqen te di per emrin tim sepsee ate e mbaj me atë njerzit me njohin dhe mw bajn në mend
Mirjeta ( 34 vjeç) 2019-10-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirjeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirjeta? Voto për emrin tënd