Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endrit

Është emri yt Endrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endrita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Diti, Jo, Nuk Kam, Komuna
Emrat e vëllezërve:Jo, Donjet, Muhamed, Endrit, Shpetim, Fisnik, Skam, Shendrit, Adrian, Bardh, Bujar, Erza, Mert, Redon
Emrat e motrave:Talita, Arbina, Jo, Suela, Elsa, Rinesa, Albina, Egzona, Mirlinda, Suelda, Erza, Entela, Desara, Marigona, Mirjeta, Eljada, Tiana, Gentiana, Erisilda, Elona, Leuza, Briken, Skam, Liridon, Mirlindë
Facebook:

+/- 2340 Endrit's në Facebook. Pozicioni #18318
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Endrit


Endrit ( 46 vjeç) 2016-07-19
qkuptim ka
Endrit 2019-04-10
Emri im esht shum i bukur
Endrit ( 14 vjeç) 2019-04-15
Un mendoj se eshte nje emer shume i mire
Endrit ( 13 vjeç) 2019-04-20
Jo
Endrit ( 24 vjeç) 2019-10-17
emri im komentoj keshtu end fund dhe drit
Endrit 2019-11-19
Drit ja baj jeten
Enkelejd 2019-12-04
E di un
Endrit ( 26 vjeç) 2020-02-23
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endrit? Voto për emrin tënd