Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlinda

Është emri yt Erlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erland, Erlend, Eorlland, Eorland, Earlindo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erlanda, Erlinde, Eerlanda, Erlönd, Erlinawati, Era Yulianti, Erliana Hayati, Erlindawati
Vlerësimi:
4/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Erushe, Era
Emrat e vëllezërve:Eriol
Emrat e motrave:Esmeralda, Xhensila, Floriana
Facebook:

+/- 21530 Erlinda's në Facebook. Pozicioni #3202
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Erlinda


Erlinda ( 21 vjeç) 2015-10-11
me pelqen por nuk eshte shume i qarte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlinda? Voto për emrin tënd