Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhensila

Është emri yt Xhensila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhemajl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xiao Angellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Xheni, Xhesi, Jo, Xhens, Xhezi, Xhesika, Xheki, Xhen, Eni, Brikni, Xhenka, Xhes, Deni, Xhensilë, Xhensi, Xhani, Xhes Sila
Emrat e vëllezërve:Gentjan, Albert, Jo, Miguel, Gerald, Kevi, Rigels, Bujar, Ervis, Hygert, Hulio, Gramoz, Xhuljan
Emrat e motrave:Jo, Besjana, Erlinda, Marjela, Era, Kelina, Anjeza, Arlinda, Anita, Erilda, Juana, Adora
Facebook:

+/- 205 Xhensila's në Facebook. Pozicioni #106614
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Xhensila


Xhensila ( 13 vjeç) 2019-02-26
Mua me pelqen shum ky emër dhe te gjithë ma adhurojnë
Xhensila ( 24 vjeç) 2019-08-30
emër pa prejardhje edhe pa kuptim
Xhensila 2019-09-13
Thjesht me pelqen
Xhensila ( 20 vjeç) 2019-12-06
Nuk po e gjej kuptimin
Xhensila ( 15 vjeç) 2019-12-20
Çfarë kuptimi ka emri xhensila
Xhensila ( 20 vjeç) 2020-05-18
Dua të di prejardhjen e emrit tim .
A ka një kuptim ky emër?
Xhensila ( 25 vjeç) 2020-05-21
Me
pelqen shume..
Xhensila ( 14 vjeç) 2020-10-04
Me pelqen shum emri im por nuk e di kuptimin dhe origjinen e tij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhensila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhensila? Voto për emrin tënd