Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anita.
Është emri yt Anita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo, Anida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nita, Jo, Ani, Ana, Ita, Ni, Nitushe, Nit, Nitu, Po, Bukuroshe, Zemer, Miss, Buzeqeshje, Nuk Kam Pseudonim, Nuk Kam, Jo Nuk Kam, Antena, Nina, Tullumbace Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Armend, Argjend, Rafael, Alfons, Edi, Artiol, Erkan, Bajram, Vilson, Edijon, Alis, Perparim, Beqir, Gentjan, Dorian, Anik, Florian, Elton, Joo, Bujar, Jo Skam Binjak, Altin, Mamut, Arjan, Enis, Aleks, Anitai, Edinis, Ardit Më shumë emra
Emrat e motrave:Adelajda, Skam, Jo, Anita, Anesa, Fjolla, Edigenia, Donita, Artesa, Gela, Altina, Egzona, Arta, Albina, Aida, Valentin, Anjeza, Alberta, Noresa, Jo Skom Binjak Moter, Beisa, Anisa, Enisa, Era, Genta, Verona, Artiola, Leona, Anila, Gresa Më shumë emra
Facebook:

+/- 400030 Anita's në Facebook. Pozicioni #281
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 Hindi emrat - Top 100 sllovak emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 holandez emrat - Top 100 hungarez emrat
Komente nga Anita


Anita ( 24 vjeç) 2015-11-05
Me pelqen shum
Anita ( 20 vjeç) 2016-03-22
mua nuk me pelqen emri im dua te kem nje pseodonim\
Anita ( 19 vjeç) 2016-06-13
Jo nuk kam asnje koment
Anita ( 20 vjeç) 2016-06-25
Jam e lumtur qe quhem Anita
Anita 2016-07-17
cfare dmth ka emri anita
Anita ( 19 vjeç) 2016-08-06
Nuk me pelqen
Anita ( 19 vjeç) 2016-08-06
Nuk me pelqen
Anita ( 20 vjeç) 2016-12-16
po kom emri ik e ka njē domethenje te bukur sepse para se te lindesha un Ne një serial ka luajtur nje aktore e bukur qe u quajt anita edhe ajo ishte e e bukur edhe prindrit e mi kishin vendosur qe te ma lajn mua kete emer edhe te behem e bukur si ajo
Anita ( 32 vjeç) 2017-01-18
Mendoj se eshte emri me i bukur ne bote
Anita ( 22 vjeç) 2017-02-03
Dua te di kuptimin e ti
Anita ( 24 vjeç) 2017-04-22
eshte emer internacional dhe shume i bukur.
Anita ( 25 vjeç) 2017-05-20
nuk eshte e me pelqen shum por serish me duket nje emer i veqant
Anita ( 25 vjeç) 2017-05-20
nuk eshte e me pelqen shum por serish me duket nje emer i veqant
Anita ( 19 vjeç) 2017-06-29
Nuk esht qe me pelqen shum emri im
Anita ( 21 vjeç) 2017-09-17
Thjesht e adhuroj
Anita 2017-11-18
Shum um intereson qfar kuptimi ka emri ANITA
Ilda ( 42 vjeç) 2017-11-22
Nuk edi mua me pelqen ki emer
Anita ( 18 vjeç) 2017-12-26
Eshte shum emer i bukur
Anita ( 15 vjeç) 2017-12-30
Mua me pelqen emriAnita
Anita ( 31 vjeç) 2018-02-27
I mirë
Anita ( 17 vjeç) 2018-03-18
Jo
Anita ( 17 vjeç) 2018-03-18
Jo
Anita ( 17 vjeç) 2018-03-18
Jo
Anita ( 27 vjeç) 2018-04-04
kuptimi emrit
Anita 2018-04-15
Me pelqen
Anita ( 14 vjeç) 2018-08-05
Ndonjeher them qe eshte nje emer pa ndonje kuptim kshtu qe me tregoni kupimin e emrit
Anita ( 20 vjeç) 2020-01-07
me plq emri im
Anita ( 16 vjeç) 2020-02-28
Nuk ja di kuptimin
Anita ( 14 vjeç) 2020-03-01
Kam emrin me te mir e dua ket emer jam jet keshtu em thon tjeret jet shpirt bish nita kacurrelse idiotja ime etj dmth jam si jetty:)
Anita 2020-04-29
jo
Anita 2020-07-16
eshte emer i bukur me pelqen
Anita ( 17 vjeç) 2020-08-03
Jo
Anita ( 13 vjeç) 2021-04-20
Mua me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anita? Voto për emrin tënd