Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anda

Është emri yt Anda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Andi
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo, Anida
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Andushi, Andushja, Panda
Emrat e vëllezërve:Demir, Jonart, Arlind, Ardi, Arjoni, Dardan, Ajan
Emrat e motrave:Ardita, Adisa, Jonida, Arianita, Eli, Mjalta, Enkeleda, Edisa, Anida
Facebook:

+/- 8045 Anda's në Facebook. Pozicioni #7010
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga Anda


Lira ( 25 vjeç) 2017-01-22
Emri Anda 3 asht I let po dhe i shkurte
Anda Kuptimin Ju Lutem 2017-11-11
Kuptimi i emrit anda
Anda 2018-01-27
Emri Anda mua me pelqen shume se eshte emer I thjesht, I bukur, I shkurte por dua ta di se cfar kuptimi ka si pershembull Alba eshte mengjes
Anda ( 19 vjeç) 2020-01-05
Joooo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anda? Voto për emrin tënd