Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amar

Është emri yt Amar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Amar, Avni, Flamur, Mert, Aris, Rajan
Emrat e motrave:Amra, Xhenete, Hansa, Erjola, Elda, Amar, Egzona, Ermina, Adhra, Anjeza
Facebook:

+/- 61020 Amar's në Facebook. Pozicioni #1418
Kategoritë: - Emrat Hindu - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore fa emrat boy - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga Amar


Amar ( 3 vjeç) 2017-03-28
Albania
Amar 2017-07-17
E dua domethenjen e emrit AMAR
Amar 2017-07-17
E dua domethenjen e emrit AMAR
Amar ( 12 vjeç) 2018-03-10
Osht emer i leht per gjdo nacionalitet ta shqiptoj dhe gjithashtu emer shum i pelqyer
Amar ( 14 vjeç) 2019-01-29
Emri Im eshte shum I mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amar? Voto për emrin tënd