Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faton

Është emri yt Faton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatime, Fidan, Fatma, Fatina, Fotini, Fatima, Fatin, Fatinah
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Toni, Nofi, Fati
Emrat e vëllezërve:Jo, Habib
Emrat e motrave:Fitore, Ibadet, Mirvet, Gyltene, Majlinda, Erina, Kaltrina, Marigona, Jo
Facebook:

+/- 3430 Faton's në Facebook. Pozicioni #13728
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Faton


Faton 2019-03-14
Emer i lashte Ilir (Pellazg)
Faton ( 51 vjeç) 2019-10-12
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faton? Voto për emrin tënd