Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jehona

Është emri yt Jehona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Xhon
Emrat e vëllezërve:Hirman, Plarent
Emrat e motrave:Elza, Fatlinda, Erona, Fatma, Jona, Kushtrime, Ermina
Facebook:

+/- 1405 Jehona's në Facebook. Pozicioni #26697
Kategoritë:
Komente nga JehonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jehona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jehona? Voto për emrin tënd