Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juna

Është emri yt Juna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:June
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Jana, Janina, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Jun, Furtuna
Emrat e vëllezërve:Mariel, Xhesi, Geani
Emrat e motrave:Jona, Joana
Facebook:

+/- 4540 Juna's në Facebook. Pozicioni #10991
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat popullore Holandez 2012 - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Popullore Tagalogisht emrat vajzë




Komente nga Juna


Juna ( 11 vjeç) 2018-01-01
C kuptim ka emri Juna?
Juna 2018-03-03
C do te thote emri juna ?
Juna 2018-03-03
C do te thote emri juna ?
Juna 2018-03-03
C do te thote emri juna ?
Juna 2018-03-03
C do te thote emri juna ?
Juna 2018-03-03
C do te thote emri juna ?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juna? Voto për emrin tënd