Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

June

Është emri yt June? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Juna
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185520 June's në Facebook. Pozicioni #545
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 korean emrat - Popullore korean emrat boy - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga JunePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt June? Voto për emrin tënd


Është emri yt June? Voto për emrin tënd