Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jona

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jona.
Është emri yt Jona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pëllumb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yonah
Variante:Jonah, Jonas, Jones
Djem me tinguj të ngjashëm:Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Jo, Artjona, Ona, Jonce, Nona, Jonku, Jonushe, Jonushi, Loi, Jonka
Emrat e vëllezërve:Eri, Miri, Oriol, Jetmir, Armando, Besmir, Po Roni, Erjon, Ilir, Po Eroni, Redi, Jo, 3, Erald
Emrat e motrave:Alba, Jo, Jehona, Lea, Debora, Gena, Po Erona, Juna, Po Enlona, Nadia
Facebook:

+/- 21855 Jona's në Facebook. Pozicioni #3165
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje
Komente nga Jona


Jona ( 16 vjeç) 2016-02-22
emri im eshte emer koti fare
Jona ( 16 vjeç) 2016-04-03
jo
Jona 2017-06-15
Me plq shum emri im se ma ka ven nusja e xhaxhit
Jona ( 24 vjeç) 2017-07-13
Jo
Jona ( 13 vjeç) 2017-08-07
Jo
Jona ( 15 vjeç) 2018-01-10
No
Jon ( 3 vjeç) 2019-05-15
I bukur
Jona ( 28 vjeç) 2020-01-09
Eshte emer shum i vecante per te huajt. Edhe nqs e shqiptojn keq heren e pare, ata nuk e harrojn kurre emrin tim.
Valentina 2020-02-10
Eshte vajze shume e bukur e dashur e skuqer dhe sy te bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jona? Voto për emrin tënd