Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Redi

Është emri yt Redi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie, Reuth
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Ider, Redi, Lika, D
Emrat e vëllezërve:Sindi, Skam, Gert
Emrat e motrave:Skam, Jona
Facebook:

+/- 2170 Redi's në Facebook. Pozicioni #19349
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Redi


Redi ( 19 vjeç) 2016-07-29
dfdgadg
Redi ( 14 vjeç) 2019-02-18
mua me pelqen por nuk del ne asnje vend ku eshte r

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Redi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Redi? Voto për emrin tënd