Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rodi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rodi.
Është emri yt Rodi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:famë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rody
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Rudi, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2005 Rodi's në Facebook. Pozicioni #20478
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore suedez emrat boy
Komente nga RodiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodi? Voto për emrin tënd