Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruta

Është emri yt Ruta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Rati, Reta, Reut, Ruthie, Reuth
Vlerësimi:
4/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7385 Ruta's në Facebook. Pozicioni #7474
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga RutaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruta? Voto për emrin tënd