Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Riyad

Është emri yt Riyad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Rod, Roddy, Rudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Adi, Riad
Emrat e vëllezërve:Jo, Sabit
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 4820 Riyad's në Facebook. Pozicioni #10509
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore turk emrat boy
Komente nga RiyadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Riyad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Riyad? Voto për emrin tënd