Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rudi

Është emri yt Rudi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rudolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 198 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 170 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34940 Rudi's në Facebook. Pozicioni #2159
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore fund emrat boy - Top 100 indonezian emrat - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga RudiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudi? Voto për emrin tënd