Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rudolf

Është emri yt Rudolf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hrodwulf
Variante:Rezsö, Rodolf, Rodolphe, Rodulphe, Roef, Roefke, Roelevien, Roelf, Roelfien, Roelfina, Roelfine, Roelof, Roeloffien, Roeloffina, Roelofina, Roelofine, Rolf, Rolin, Rolof, Roolf, Roul, Roulf, Rudi, Rudie, Rudina, Rudo, Rudolph, Rudolpha, Rudy, Ruilof, Ruud
Djem me tinguj të ngjashëm:Rudolph, Rodolf, Rodolfo, Rodolphe, Rodulphe, Roedolf, Radolf, Rudolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudolpha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10730 Rudolf's në Facebook. Pozicioni #5602
Kategoritë: - Emra gjermanë - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga RudolfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudolf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudolf? Voto për emrin tënd