Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rudina

Është emri yt Rudina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rudolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Riduan, Rhydian, Rodion, Rodney, Roden, Rotem, Radwan, Raydon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rodina, Ridhima, Retno, Ratna, Ratana, Rudnei, Riditynia, Reidun
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Artan
Emrat e motrave:Mirella, Ardita
Facebook:

+/- 1530 Rudina's në Facebook. Pozicioni #25020
Kategoritë:Popullore italian emrat vajzë
Komente nga RudinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudina? Voto për emrin tënd