Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rodney

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rodney.
Është emri yt Rodney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:famë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rodan
Djem me tinguj të ngjashëm:Riduan, Rhydian, Rodion, Roden, Rotem, Radwan, Raydon, Ryden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudina, Rodina, Ridhima, Retno, Ratna, Ratana, Rudnei, Reidun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230885 Rodney's në Facebook. Pozicioni #444
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga RodneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodney? Voto për emrin tënd