Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ratna

Është emri yt Ratna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:रत्नम
Djem me tinguj të ngjashëm:Riduan, Rhydian, Rodion, Rodney, Roden, Rotem, Radwan, Raydon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rudina, Rodina, Ridhima, Retno, Ratana, Rudnei, Riditynia, Reidun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31895 Ratna's në Facebook. Pozicioni #2330
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga RatnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ratna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ratna? Voto për emrin tënd