Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardita

Është emri yt Ardita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti, Arti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Dita, Jo, Diti, Ardi, Ari, Arush, Ardia
Emrat e vëllezërve:Arbnor, Rinor, Ardit, Joo, Menderes, Po Sadik, Selam, Qlirim, Ylli, Urim, Sassa, Taulant, Joni, Andrea
Emrat e motrave:Arieta, Nora, Ajlin, Elvira, Xheilane, Resmije, Pranvera, Sassa, Afrodita, Anda, Dea, Rudina, Emila, Erita, Xhuljana
Facebook:

+/- 2510 Ardita's në Facebook. Pozicioni #17366
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Ardita


Ardita ( 18 vjeç) 2016-03-31
Uneee jam shum e lumtur qe e kam emrin ardita ju petshendess

Me rrespekt. Ardita & dita
Ardita ( 23 vjeç) 2016-06-30
Jo
Ardita ( 19 vjeç) 2017-03-06
jo
Ardita ( 30 vjeç) 2018-05-29
JO

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardita? Voto për emrin tënd