Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ylli

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ylli.
Është emri yt Ylli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një yll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule, Yaholo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Andi, Gentila, And
Emrat e motrave:Morea, Lorena, Enisa, Elisa, Gentila, Hana, Ardita, Diellza, Silva, Tringa, Elona
Facebook:

+/- 1780 Ylli's në Facebook. Pozicioni #22367
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - emrat Boy me vlerësim më të ulët - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - emrat Boy me vlerësimin më të lartë
Komente nga Ylli


Ylli ( 10 vjeç) 2018-03-24
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ylli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ylli? Voto për emrin tënd