Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yli

Është emri yt Yli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yolo, Yuli, Yule, Yaholo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yll, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Shtopi, Gomar, Moco
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Yli's në Facebook. Pozicioni #199689
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga YliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yli? Voto për emrin tënd