Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yll

Është emri yt Yll? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ylli, Yoel, Yul, Yale, Yli, Yolo, Yuli, Yule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yael, Yully, Yoali, Yella, Ylwa, Yulia, Yoahly, Yile
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kanita, Diellza, Irini, Erita
Facebook:

+/- 755 Yll's në Facebook. Pozicioni #41867
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga Yll


Yll ( 14 vjeç) 2016-04-10
une mendoj se eshte i bukur nuk jami i zhgenjyer me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yll? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yll? Voto për emrin tënd