Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aurela

Është emri yt Aurela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aurel, Arlo, Arel, Ariel, Aurelio, Arley, Arlie, Arwel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal, Arely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Lela, Ela, Jo, Rela, Mimi, Zdi, Pela, Ella, Nela, Aurelia, Aura, Leli, Aua, Leyla, Dad, Relo, Elush, Lea, Le
Emrat e vëllezërve:Jo, Aurel, Skam, Nuk Kam, Zamir, Ismail, Fatlum, Qlirim, Ska Mo, Leon, Kushtrim, Aldrin, Arap, Erblin, Altin, Nuk Kam Vella Binjak, Rian, Gazmend, Ervin, Ermal, Ledjan, Jooo, Maliq, Arjon, Luan, Bekim, Muhamet, Eristo, Aurela, Edonis Më shumë emra
Emrat e motrave:Nuk Kam, Jo, Aurela, Ela, Alesja, Ledja, Tuana, Rea, Marigona, Lorena, Viola, Leonita, Elona, Dina, Skam, Tuğçe, Jolanda, Alberta, Leyla, Aurora, Nuk Kam Moter, Rina, Arnisa, Eliza, Artina, Auresa, Genta, Xhemile, Jooo, Shkurta Më shumë emra
Facebook:

+/- 535 Aurela's në Facebook. Pozicioni #53908
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Aurela


Aurela ( 18 vjeç) 2016-05-14
po ç'kuptim ka emri im
Aurela ( 19 vjeç) 2017-10-06
Qfar kuptimi ka emri im
Aurela ( 22 vjeç) 2017-11-20
Jo
Aurela ( 23 vjeç) 2017-12-02
Jo
Aurela ( 20 vjeç) 2018-02-16
Dua te di kuptimin e emrit tim
Aurela 2018-09-03
❤️❤️
Aurela ( 18 vjeç) 2018-11-25
Jo
Aurela ( 18 vjeç) 2018-11-25
Jo
Aurela ( 14 vjeç) 2018-11-28
nuk me pelqen
Aurela ( 29 vjeç) 2019-01-09
Emri im me pelqen dhe me shkon
Aurela 2019-07-09
Jo
Aurela ( 23 vjeç) 2019-09-22
Eshte emer i bukur
Aurela ( 14 vjeç) 2020-01-04
me pelqen shume
Aurela ( 16 vjeç) 2020-01-29
Me pelqen emri qe kam
Aurela ( 2 vjeç) 2020-05-05
Qfae dmth ka emrin Aurela
Aurela ( 12 vjeç) 2020-05-09
Dua te di domethenien e emrit aurela
Aurela 2020-05-29
Cfar kuptimi ka emri im
Aurela ( 12 vjeç) 2020-07-25
Qfar kuptimi ka emri Aurela
Aurela ( 5 vjeç) 2020-10-04
Kuptimin e emrit Aurela
Aurela ( 20 vjeç) 2020-10-23
Emri eshte shume i bukur pasiqe ka prejardhje shqipetare.
Aurela ( 14 vjeç) 2020-12-01
Me pelqe shum emri im po ashtu edhe pseudonimi ela qe me therrasin shoqet
Aurela 2020-12-10
Nga vjen emri im? Dhe kuptimin e tij
Aurela ( 0 vjeç) 2021-01-24
Sa i pelqyer është emir Aurela dhe Lediona
Aurela 2021-01-31
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurela? Voto për emrin tënd