Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ola

Është emri yt Ola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oli, Ole, Ol, Ollie, Olai, Olle, Olli, Olay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olly, Olalla, Olya, Oliwia, Oola, Oly, Oilell, Ollay
Vlerësimi:
4/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aurela
Facebook:

+/- 47730 Ola's në Facebook. Pozicioni #1710
Kategoritë:Emrat nigerian - Top 100 polonisht emrat - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga OlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ola? Voto për emrin tënd