Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emre.
Është emri yt Emre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr, Emyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20820 Emre's në Facebook. Pozicioni #3297
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Emre


Emre ( 5 vjeç) 2016-05-12
Du ta di qfar kuptimi ka emre emre
Emrah ( 27 vjeç) 2019-03-31
Qfar kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emre? Voto për emrin tënd