Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Enora

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Enora.
Është emri yt Enora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri, Eimary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Jo, Nora
Emrat e vëllezërve:Elion, Eliot
Emrat e motrave:Selena
Facebook:

+/- 225 Enora's në Facebook. Pozicioni #100826
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Enora


Enora ( 3 vjeç) 2018-12-05
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enora? Voto për emrin tënd