Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emory

Është emri yt Emory? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emery:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Enre, Emhyr, Emyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5885 Emory's në Facebook. Pozicioni #8991
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga EmoryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emory? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emory? Voto për emrin tënd