Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra

Është emri yt Emra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Eneri, Eimary
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Arber
Emrat e motrave:Paloma, Anifete
Facebook:

+/- 315 Emra's në Facebook. Pozicioni #78946
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EmraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emra? Voto për emrin tënd