Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elora

Është emri yt Elora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elroi, Ellory, Elrey, Elroy, El Houari, Ellery, Elyairo, Eallair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ellaria, Eluria, Eliora, Elouera, Eleri, Eleora, Ellora, Elwira
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Lola, Lora
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2915 Elora's në Facebook. Pozicioni #15548
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Elora


Elora ( 2 vjeç) 2017-12-06
Shum i bukur
Elora 2017-12-06
Princesh

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elora? Voto për emrin tënd