Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ellery

Është emri yt Ellery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elroi, Ellory, Elrey, Elroy, El Houari, Elyairo, Eallair, Euler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elora, Ellaria, Eluria, Eliora, Elouera, Eleri, Eleora, Ellora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3305 Ellery's në Facebook. Pozicioni #14104
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga ElleryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ellery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ellery? Voto për emrin tënd