Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emery

Është emri yt Emery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmerik
Variante:Emera, Emerson
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emory, Enre, Emhyr, Emyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri
Vlerësimi:
5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9230 Emery's në Facebook. Pozicioni #6282
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga EmeryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emery? Voto për emrin tënd