Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emerson

Është emri yt Emerson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emery
Djem me tinguj të ngjashëm:Emmerson, Emircan, Emirkan, Emrecan, Emir Kaan, Emir Can, Emre Kaan, Emrah Jason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emirkaan, Émerson, Emersen, Emersyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28525 Emerson's në Facebook. Pozicioni #2565
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga EmersonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emerson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emerson? Voto për emrin tënd