Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emir

Është emri yt Emir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr, Emyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri
Vlerësimi:
5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Elvir, Berat, Erion
Emrat e motrave:Edisona, Fatina, Elma, Suela, Tara, Alejna, Elisa, Ebru, Alea, Mirela
Facebook:

+/- 14355 Emir's në Facebook. Pozicioni #4420
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emir? Voto për emrin tënd