Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enes

Është emri yt Enes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enzo, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji, Ewansiha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enxhi, Enisa, Eing, Enija, Enza, Enco, Eneng, Eunika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Adhurim, Erza, Altin, Erlis
Emrat e motrave:Imelda Sofiensih, Anesa, Ermira, Elda, Kristina, Erza, Elsa
Facebook:

+/- 5705 Enes's në Facebook. Pozicioni #9217
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga EnesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enes? Voto për emrin tënd