Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enxhi

Është emri yt Enxhi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enis, Enzo, Enes, Enzio, Ewing, Eumaeus, Ensio, Eunji
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enisa, Enija, Eing, Enco, Enza, Eneng, Eunika, Einys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Enxh, Enxhushe, Xhorxhi, Xhenxhi, Engjellushe, Xheni, Engjell, Dhelper, Angie
Emrat e vëllezërve:Albion, Kleo, Denis, Saimir, Renald, Aurest, Ergys, Endri, Ermal, Elvis
Emrat e motrave:Eni, Xhesi, Klaudia, Klarisa, Sara, Esmeralda, Edja, Ina, Rea, Laura
Facebook:

+/- 750 Enxhi's në Facebook. Pozicioni #42254
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Enxhi


Enxhi ( 14 vjeç) 2017-02-27
jo
Enxhi ( 14 vjeç) 2017-02-27
emri im eshte shume i bukur dhe jam e kenaqur me emrin tim
Enxhi ( 15 vjeç) 2017-07-18
Me pelqen sepse eshte i vecant pavarsiht se kane shume vajza te tjera emrin Enxhi
Enxhi ( 16 vjeç) 2017-08-14
Do te me pelqente me shum ne qofse do ishte shkruajtur "Angie"
Enxhi ( 17 vjeç) 2017-09-27
Eshte me i bukri ne bot xp
Enxhi ( 22 vjeç) 2018-02-23
Njerez emri Im shkruhet e shqiptohet enxhi dhe jo engji faleminderit
Enxhi ( 13 vjeç) 2018-06-21
Shume i bukur!!!!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enxhi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enxhi? Voto për emrin tënd