Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolanda

Është emri yt Rolanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Roeland
Djem me tinguj të ngjashëm:Roland, Rolando, Roeland, Rolland, Roelant, Rowland, Rilind, Ryland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rolande, Rollanda, Roelandia, Roellinde, Relinda, Rolinde, Relinde, Rollande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Roi, Rea, Landa, Rola, Nuk Ka Pseudonim Tjeter
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam Vella Tjeter, Miri, Vangjel, Eduart, Lorenc, Albert
Emrat e motrave:Anila, Manjola, Rita, Jo Nuk Kam, Mirena
Facebook:

+/- 5520 Rolanda's në Facebook. Pozicioni #9466
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Rolanda


Rolanda ( 19 vjeç) 2015-10-22
i just love it
Rolanda ( 25 vjeç) 2017-03-15
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolanda? Voto për emrin tënd