Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirena

Është emri yt Mirena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Marian, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rolanda
Facebook:

+/- 380 Mirena's në Facebook. Pozicioni #68683
Kategoritë:Emra latin - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga MirenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirena? Voto për emrin tënd