Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marian.
Është emri yt Marian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marianne
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 180 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 168 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 164 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 119435 Marian's në Facebook. Pozicioni #816
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore arab emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga MarianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marian? Voto për emrin tënd