Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marina.
Është emri yt Marina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marinus
Variante:Maren, Марина
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:La Tempestad, Ina, Maro, Malina, Rina, Marin, Mari, Jo
Emrat e vëllezërve:Kristi, Mael, Kevin, Hysen, Jo
Emrat e motrave:Melisa, Jo, Adele, Marsela, Matilda, Xhoana, Kejsi
Facebook:

+/- 211270 Marina's në Facebook. Pozicioni #479
Kategoritë:Emra latin - Top 100 Po emrat - Top 100 arab emrat - Emrat me 6 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 rusisht emrat - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 Catalonian emrat - Popullore Po emrat vajzë
Komente nga Marina


Marina ( 26 vjeç) 2017-02-12
Emri me i bukur ne bote qe ekziston ! ;) (Y)
Marina ( 26 vjeç) 2017-02-12
Emri me i bukur ne bote qe ekziston ! ;) (Y)
Marina ( 16 vjeç) 2019-01-25
Do te doja priardhje e emrit marina a kam fat
Marina ( 11 vjeç) 2019-10-22
Me pelqen shume si emer pasi eshte i thjeshte dhe shume modest.
Marina ( 23 vjeç) 2019-11-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marina? Voto për emrin tënd