Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dajana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dajana.
Është emri yt Dajana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijon, Dejan, Dajen, Djim, Dkm, Dickson, Dawson, Digon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dijana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna, Dasmine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Jo, Ana, Jana, Daku, Dani, Dana, 1, Da, Patoshke, Anaci, Didi, Dajanke, Danja, Danjush, Daja, Doisi
Emrat e vëllezërve:Albion, Niko, Frensi, Ani, Danjel, Igli, Po Quhet Frensi, Samuel
Emrat e motrave:Alessia, Katerina, Anduela, Denisa, Delinda, Fabiola, Rexhina, Ikbala, Jetmira, Anxhela, Dea, Edja, Suada, Greta
Facebook:

+/- 3645 Dajana's në Facebook. Pozicioni #13099
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga Dajana


Dajana ( 21 vjeç) 2016-03-07
Emri im esht shum i bukur
Dajana ( 21 vjeç) 2016-03-07
Me plq
Dajana ( 22 vjeç) 2016-04-30
Nuk me belqen shum
Dajana ( 20 vjeç) 2016-04-30
Nuk me belqen shum
Dajana ( 18 vjeç) 2016-08-09
jo
Dajana Sh I Bkr ( 21 vjeç) 2016-08-17
dajana
Dajana 2017-02-09
Me pelqen si emer ,por ne shum raste njerezit jasht shqiperis nuk e shqiptojn dot si duhet
Dajana 2017-07-17
Shum i bkr
Dajana ( 22 vjeç) 2017-07-17
Sh i bkr
Dajana ( 23 vjeç) 2018-04-04
E pelqej shum emrin tim
Dajana ( 19 vjeç) 2018-04-22
Esht shum i bukur
Dajana ( 18 vjeç) 2019-06-27
Me pelqen por ka emra edge me the bukur dhe me kuptim me the rendesishem
Gjithsesi jam e kenaqur sepse njerezit e pelqejne.
Dajana ( 18 vjeç) 2019-06-27
Me pelqen por ka emra edge me the bukur dhe me kuptim me the rendesishem
Gjithsesi jam e kenaqur sepse njerezit e pelqejne.
Dajana 2020-01-20
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dajana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dajana? Voto për emrin tënd